TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ BAYİLİK FIRSATI

Damga Çigköfte firması sizler için lokasyon ve keşif çalışması ve ÜCRETSİZ kar tablosunu çıkartıp size sunuyor. Eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Ön görüşme veya ön başvuru aşamasından sonra karar vermek cadde veya lokasyon olarak nüfusu yoğun sokak ve mahalleler yada iş merkezleri avm içi gibi okullara ve çarşı içine yakın konumlarda bir mağaza (dükkan) bulmanız. Bulduğunuz yerin Damga Çigköfte bayisine en az 500 Mt mesafe uzaklığa sahip olması tabela cam görselleri ve insert gibi çalışmaların Damga Çigköfte standartlarında olması Bayilik almanın kârı ve mantığı nedir? Öncelikle herkes kendi işini yapmayı ve özgürce hareket edip daha fazla para kazanmayı elbette ister, cesaretli olanlar bu yola çıkar ve başarmak için gayret eder, sizde bu yola çıkanlardansanız bilmeniz gerekenler: Öncelikle hiç bir işin garantisi yoktur, ticaret bir risktir ve tabiri caizse nasip-kısmet meselesidir.

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

    Neden BİZİMLE ile çalışmalısınız? Kafanız rahat eder, Karşınıza extra ödemeler çıkmaz, Karşılıklı sevgi saygı içinde bir ticaret yaparsınız, Kurumsal bir firma ile çalışmış olursunuz, Türkiye’de ilk acılı-acısız çiğ köfteyi bir arada sunarak rakiplerinize fark atarsınız, Her zaman yanınızda danışabileceğiniz destek alabileceğiniz bir firma, Bütün belgeleri tam katkısız bir ürün satacaksınız, Kapınıza kadar gelecek, İşin özü memnun kalacaksınız, Hiç bir isim adı altında bir ücret ödemiyosunuz, Reklam katkı payı, cirodan pay talep edilmiyor, Telefon ya da yüz yüze görüşmenin ardından dükkan seçiminde bulunabilirsiniz, Düşünülen dükkanın ve mekanda onaylanır, İsterseniz Damga Çigköfte standartlarında bir kurulumu kendiniz sağlarsınız isterseniz Damga Çigköfte yardımcı olacaktır. Kurulum oluştuktan sonra ki aşama ise açılışa hazır hale getirmek, Açılıştan önce ücretsiz eğitim, Açılış günü bedelsiz ürünler, Ücretsiz bayrak, balon, flama beleler, insert reklamlar, Alan koruması, Kapıya kadar ürün teslimi, Her gün taze ürün hakkı.